MOBİL UYGULAMA

Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası’nın amacı, Bilişim Vadisi mobil uygulamamızı (bundan böyle “Platform” olarak anılacaktır) ziyaret eden, Platform ile etkileşime giren, üye olarak kaydolan kişiler (bundan böyle “MÜŞTERİ” olarak anılacaktır) tarafından BİLİŞİM VADİSİ TEKNOPARK YÖNETİCİ ANONİM ŞİRKETİ (bundan böyle “Şirket” olarak anılacaktır) ve SMARTFACE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. (bundan böyle “Geliştirici Şirket” olarak anılacaktır) ile paylaşılan bilgi ve verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartları tespit etmektir.

Şirket ve Geliştirici Şirket, Platform üzerinden kendisine elektronik ortamdan iletilen İçerikleri, Sözleşme ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaklardır. Bu kapsamda Şirket ve Geliştirici Şirket, bilgileri gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedirler.

Şirket ve Geliştirici Şirket, MÜŞTERİ’nin Platform üzerinde gerçekleştirdiği kullanım ve işlem bilgilerini anonim hale getirerek; istatistiki değerlendirmelerde, performans değerlendirmelerinde, yıllık rapor ve benzeri hizmet kalitesini arttıracak raporlarda kullanmak üzere bu amaçların gerçekleştirilmesi için gereken sürede saklayabilir, işleyebilir ve iş ortaklarına iletebilirler. Şirket ve Geliştirici Şirket, söz konusu bilgilerle Müşteri bilgilerini açıklamaksızın demografik bilgiler içeren raporlar düzenleyebilir, Şirket bu tarz bilgileri veya raporları kendisi kullanabilir veya bu rapor ve/veya istatistikleri iş ortakları ile üçüncü kişilerle bedelli veya bedelsiz paylaşabilir. Bu işlemler Şirket ve Geliştirici Şirket’in Gizlilik Politikası hükümlerine aykırılık teşkil etmez.

Platform üzerinden başka site ve uygulamalara link verilmesi mümkün olup, Şirket ve Geliştirici Şirket bu site ve uygulamaların gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadırlar.